Можливості сигналізації StarLine на Chery Tiggo: функція обходу штатного іммобілайзера

26 серпня 2021

Сучасні моделі Chery гучно заявили про себе на автомобільному ринку України, після чого почалося й швидке зростання популярності. Ця тенденція була оперативно помічена розробниками СтарЛайн, а згодом – випущені певні зміни.

Оновлення прошивки для автосигнализації StarLine на Chery

Виробник представив функцію StarLine iKey – безключовий обхід штатного іммобілайзера. Сама процедура під’єднується протягом хвилини, залучаючи водночас сервіс від StarLine – CopyKey.
Яка в цьому необхідність?

Саме від наявності безключового обходу іммобілайзера залежить можливість активації автозапуску в сигналізаціях на Chery, припускаючи комфорт користування системою та економію особистого часу для автомобіліста.

Більше інформації про цей функціонал можна дізнатися в статті: «Реалізація обходу штатного іммобілайзера для дистанційного запуску двигуна»

StarLine на Chery: які моделі підтримують функцію обходу іммобілайзера?

Оновлення від розробників надійшло всього тиждень тому, через це функціонал доступний виключно в прошивках Beta.

Тестова версія ПЗ знаходиться на етапі активного випробування, маючи повний набір функцій. Однак статус Beta передбачає ймовірність некритичних помилок. Виконавши необхідну кількість встановлень прошивки на авто, вона перейде в розділ «поточні».

Функція обходу штатного іммобілайзера доступна в сигналізаціях на Chery:

  • Tiggo 4 (кнопка старт-стоп);
  • Tiggo 7 Pro (кнопка старт-стоп);
  • Tiggo 8;
  • Tiggo 8 Pro (для машин з бензиновим двигуном 2 л).
Стаття «Список автомобільних виробників, які підтримують функцію StarLine iKey»

Кваліфікована допомога від StarLine – на відстані дзвінка

Фахівці інтернет-магазину StarLine допоможуть Вам розібратися в прошивках, які є на певні комплектації авто. Проходити цю процедуру перед купівлею системи суворо обов'язково!

Якщо Ви зіткнулися з проблемами вже після встановлення, наші фахівці допоможуть скласти коректну заявку, щоб виробник дав відповідь і усунув нюанси.