Плани та зміни від Treeum: анонс нової версії та платні тарифи

14 березня 2024

Гучна поява трекерів від Treeum стала початком бурхливих обговорень між користувачами й брендом. Пройшло все плідно, і віджет стане головною фішкою наступного релізу застосунку.

А тепер до важливих і вимушених новин виробника Treeum.


Оновлення фінансової політики: що і до чого?

Treeum був оплотом думки про доступність базового функціонала будь-якого сервісу для користувачів, тому максимально довго зберігав такі умови в застосунку. Але чинити опір реаліям та часу стало буквально неможливо, отже керівництво змушене було вжити заходів.

Щоб продовжувати розвиток застосунку, відповідати потребам автомобілістів і вимогам інформаційної безпеки, користування сервісом Treeum стане платним для всіх.

Більше про тариф

Починаючи з 3 квітня 2024 року за кожен зареєстрований пристрій необхідно буде платити 50 грн. Це стосується тільки власників обладнання. Ніяких обмежень у функціоналі як для власника, так і для спільних користувачів тепер немає.

Бонуси від Treeum

№1

Виникла ідея подяки, яку інженери вже втілили: для всіх зареєстрованих користувачів з активним застосунком Treeum ціна складе 25 грн за кожен пристрій.

№2

Почутими були також побажання щодо безплатного налаштування встановленого обладнання. Тепер при додаванні нового пристрою користувач отримує 7 днів для оплати. Тож у Вас буде тиждень для перевірки роботи у своєму акаунті та подальшої передачі власнику.

№3

Всі пристрої бренду Treeum супроводжуються безплатним терміном користування застосунком від 1 року.

Залишаємося на зв'язку з командою СтарЛайн Україна

Невеликий підсумок за останніми новинами від Treeum. Зараз на ринку охоронного обладнання складно знайти виробників з безплатними сервісами. Така закономірність – не результат жадібності, а реалії та умови для надання якісних і безпечних послуг.

Вартість, яку заявляє виробник, одна з найнижчих серед усіх компаній. Тому вважайте оплату не тільки вкладенням у власний комфорт і збереження даних, але й підтримку молодих інженерів із запалом і крутими планами.

Працюємо у звичному режимі: про новини та нові версії застосунку оперативно розповімо тут або в соціальних мережах.