Роумінг від StarLine: умови, нюанси та алгоритми під’єднання

19 серпня 2021

Максимальна комплектація охоронного обладнання StarLine передбачає буквально всі можливі життєві ситуації, враховуючи очевидне бажання автовласника виїхати в іншу країну, будь то сімейна подорож або ділова зустріч. І важливість коректної роботи в таких випадках переоцінити вкрай складно.

Ситуація №1. Прогулянку старим європейським містом затьмарює сюрприз – Вашу машину евакуювали за неправильне паркування. Що робити? З моніторингом відшукати її дуже просто, але без роумінгу доведеться буквально викручуватися.

Ситуація №2. Тривале вивчення архітектури завело Вас в інший кінець міста. Якщо Ви погано орієнтуєтеся на місцевості, а машину залишили на початку свого шляху – повернення буде довгим. Застосунок для моніторингу може суттєво спростити цей процес, проклавши маршрут від Вашого поточного місця розташування до автомобіля. Ба більше, точність в умовах якісного покриття досягає пари метрів, тобто можна знайти навіть паркомісце.
Причинно-наслідковий зв’язок встановлено, тепер розглянемо більш прикладні питання

 • Чи підтримує сигналізація StarLine роумінг?
 • Які умови роумінгу для моніторингу StarLine?
 • Чи можлива зміна оператора під найбільш вигідні умови в роумінгу?
 • Що мені потрібно зробити перед поїздкою за кордон на авто з обладнанням StarLine?

Роумінг у сигналізації StarLine

Базово в охоронному обладнанні StarLine передбачена наявність SIM-карти в комплекті, що дозволяє уникнути довготривалих порівнянь тарифів і умов власником авто.

За Вас регулярну оцінку пропозицій на українському ринку стільникових операторів проводять фахівці бренду, пропонуючи оптимальний тарифний план – M2M StarLine від Kyivstar.

Більше інформації можна переглянути в розділі «SIM-карта вже в комплекті системи StarLine – оптимальний тариф M2M»

Алгоритм з’єднання роумінгу StarLine

Процедура складається з двох етапів, проте перший є актуальним виключно для власників комплектної SIM-картки від Kyivstar з тарифом M2M.

 • Першочерговим завданням є активація роумінгу на SIM-карті, для чого необхідно зв’язатися з координатором StarLine (тел. номер: 067-611-17-33). Зауважте, що робочий час тільки в будні (понеділок-п’ятниця) з 9:00 до 17:30*. Сама процедура займає кілька годин, але робити її слід за день до виїзду!
 • Потім потрібно активувати саму систему, увімкнувши використання GPRS в роумінгу. Для цього зайдіть до мобільного застосунку StarLine, перейдіть до розділу Налаштування → Налаштування пристрою → Телематика → Налаштування SIM. Або можете скористатися СМС: 00523 – увімкнути GPRS в роумінгу, 00524 – вимкнути GPRS в роумінгу.
*Під час державних свят графік роботи координатора може змінюватися.

**Активація роумінгу StarLine можлива лише на території України.

Умови роумінгу для моніторингу StarLine

Переслідуючи різну мету й тривалість подорожі, автовласник може вибрати один з варіантів роумінгу від StarLine:

 • простий роумінг IoT (разова поїздка). Потрібне поповнення рахунку на 200 грн*, після чого надається спеціальна вартість інтернету (2-4 грн/Мб) і SMS (2-4 грн/шт) в країнах 1 і 2 зони**. Термін дії роумінгу – 30 днів;
 • комфортний роумінг IoT (тривала подорож). Щомісячна абонплата буде коштувати Вам 200 грн. Але обмежень у терміні дії роумінгу немає, пакет буде оновлюватися кожен місяць 1-го числа. Аналогічно пропонуються спеціальні ціни на інтернет (2-4 грн/Мб) і SMS (2-4 грн/шт) в країнах 1 і 2 зони**.

*Грошові кошти (200 грн) з основного рахунку самостійно переводяться на бонусний, інформацію про який мобільний застосунок не надає. Коли бонусний рахунок остаточно вичерпується, гроші аналогічно списуються з основного.

**Повний перелік країн, що входять в тарифні зони, можете уточнити у координатора.

***Дзвінки тарифікуються згідно з послугою «Вільний роумінг для бізнесу» від Київстар.

Зміна оператора для роумінгу в StarLine

Якщо Ви заздалегідь вирішили поміняти стільникового оператора

 • Уточніть у стільникового оператора можливість SIM-карти функціонувати в роумінгу, адже поширені випадки блокування автоматичного переходу;
 • Активація системи в застосунку: розділ Налаштування → Налаштування пристрою → Телематика → Налаштування SIM → активація використання GPRS у роумінгу.

Замінивши комплектну SIM-карту на сторонню, повідомте координатора. Після цього Ваша комплектна карта буде анульована.

Якщо Ви використовуєте одночасно двох операторів

 • Встановити додаткову TravelSiM, наприклад, в охоронній системі StarLine AS97 можна для автоматичної її активації зі зникненням основної карти в роумінгу;
 • У налаштуваннях мобільного застосунку (розділ Налаштування → Налаштування пристрою → Телематика) є можливість власноруч як встановити пріоритет використання SIM-карт, так і індивідуально налаштувати роботу кожної конкретної карти;
 • Задати пріоритет SIM-карт можна і через sms-команди: SIMMAIN 1 або SIMMAIN 2, після надсилання якої сигналізація StarLine переходить на використання обраної SIM-карти.

Що мені потрібно зробити перед поїздкою за кордон на авто з обладнанням StarLine?

Роумінг точно не є єдиною турботою автовласника перед дальньою поїздкою. Крім традиційних технічних питань, варто звернути увагу на:

 • екстрений код зняття з охорони. Запам'ятайте, запишіть, сфотографуйте - що завгодно. Ймовірність його потреби в іншій країні вкрай велика;
 • елементи живлення обладнання: брелоків, міток тощо. Запасіться батарейками.

Резюмуючи питання роумінгу від StarLine

Захист транспортного засобу в поїздці частково покладається на моніторинг, для чого Вам необхідно заздалегідь подбати про коректне функціонування роумінгу.

Запитання, які, так чи інакше, стосуються розглянутої теми Ви можете поставити куратору: 067-611-17-33 (ПН-ПТ, 09:00-17:30).

З іншими труднощами Вам допоможуть розібратися фахівці інтернет-магазину «StarLine» (095-794-75-46) або цілодобова технічна підтримка (0-800-502-308).