Що таке режим «Пляж» від StarLine? Гарантія безпеки в будь-яких умовах

20 липня 2021

Емоції автомобілістів, що викликає літній сезон, мають досить двозначний характер: з одного боку, як і у будь-якої іншої людини, чітко простежується передчуття відпустки, з іншого ж боку, цей час передбачає комфортні умови для діяльності викрадачів. Отже, навіть довгоочікувана поїздка на море перетворює улюблений транспорт на тягар, за яким потрібно пильно стежити.

 • Можливості для відпочинку з машиною – лише Вам обирати оптимальний сценарій;
 • Що таке режим «Пляж» StarLine;
 • Принцип та алгоритм режима «Пляж» StarLine;
 • Створення комфортних умов – виняткова прерогатива професіоналів.

Можливості для відпочинку з машиною – лише Вам обирати оптимальний сценарій

Винахідливість водіїв, звичайно, не знає меж, продовжуючи вигадувати нові лайфхаки для спокійного відпочинку на пляжі. Однак наскільки безпечні та комфортні пропоновані способи – судити Вам. Про деякі з них ми все ж нагадаємо:

 • креативне маскування ключів і гаманця, що наполегливо пропонує стрічка в соціальних мережах;
 • герметичні пакети для спільного проведення часу у воді – Ви, сім’я/друзі та ключі зі смартфоном;
 • найбільш елементарним варіантом здається купання по черзі, але наскільки такий відпочинок можна буде назвати вдалим – велике питання.

Цей список можна продовжувати ще довго, заручившись підтримкою інтернету, але існують більш цивілізовані та сучасні виходи зі сформованої ситуації для автовласників.Що таке режим «Пляж» StarLine: комфорт і безпека

Виробник, а за сумісництвом лідер ринку захисту від викрадення, заздалегідь розробив технологічне рішення для власників охоронних комплексів 6-го та 7-го поколінь – опціональний режим «Пляж».

Рекомендовані статті в блозі для більшого занурення в тематику:

Цей функціонал дозволяє раз і назавжди забути про всі лайфхаки та інші способи, що передбачають уявний «захист» автомобіля під час відпочинку, позбавляючись ще й особистих речей. Як?

Уявіть, що, перебуваючи на пляжі, Ви маєте намір підкорити річку, озеро або море. Однак всі цінні речі, враховуючи ключі від машини, мітку та телефон, ховаються не в одяг, а в салон, після чого авто зачиняється певним чином.

Принцип та алгоритм режиму «Пляж» StarLine

Головний принцип роботи пляжного режиму СтарЛайн – ручна активація охорони авто, що блокує роботу брелока та міток (смартфона в ролі мітки), яка знімається введенням спеціального коду, використовуючи сенсор або кнопку багажника.

Подальша інформація щодо роботи режиму запропонована безпосередньо виробником StarLine, проте установники можуть внести свої корективи, орієнтуючись на особисті побажання власника.


Автосигналізація Starline AS97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS


Алгоритм активації режиму:

 • Сигналізацію StarLine потрібно зняти з охорони, а потім заглушити машину;
 • Натиснути на кнопку Valet (сервісну) тричі та завести авто. Активація режиму Пляж супроводжується звуковим оповіщенням три рази;
 • Заглушіть транспорт, покиньте салон і тричі доторкніться до сенсора на дверній ручці або кнопці багажника, що переведе сигналізацію в режим охорони.

Деактивація режиму «Пляж»:

 • Введіть індивідуальний код або код екстреного зняття з охорони, торкаючись датчика у дверній ручці або кнопці багажника відповідну кількість разів, але паузи не повинні перевищувати трьох секунд;
 • Правильне введення кожної цифри буде супроводжуватися звуковим і світловим сигналом.

Нюанси роботи режиму «Пляж» StarLine:

 • Режим «Вільні руки» не активний до моменту вимкнення охорони;
 • 3 помилки в коді заблокують можливість введення на 15 хвилин;
 • Після вимкнення охорони, якщо відсутні будь-які дії/команди сигналізація StarLine автоматично активує режим «В охороні», а режим «Пляж» залишається увімкненим.

Створення комфортних умов – виключна прерогатива професіоналів

Режим «Пляж» StarLine, як і більшість інших сучасних розробок, дозволяє автовласникам сповна насолодитися довгоочікуваним відпочинком, забуваючи про можливий тягар і постійні загрози.

Хоча реалізація функціонала повністю покладається на установників, власник теж забезпечений важливим завданням – запам’ятати код зняття з охорони, в якому всього 4 цифри.

Будь-які питання, сумніви та бажання до снаги розв’язати фахівцям інтернет-магазину «StarLine», що пропонують не тільки консультацію, але й купівлю оригінального обладнання для надійного захисту Вашого авто від викрадення.