Сигналізація на Кіа Спортейдж 2016-2021 рр. – гнучкий проект захисту від фахівців StarLine

06 вересня 2021

Винятковий Kia Sportage – чистокровний кореєць зі зрілим характером – створений для поціновувачів стилю й елегантності, привертаючи увагу автомобілістів зухвалим дизайнерським акцентом. Інженерам, безсумнівно, вдалося втілити саму надійність і безпеку, проте в таких випадках доводиться чимось жертвувати.

Вразливість Kia Sportage демонстративно проявилася в роботі системи захисту від злому та викрадення, яка відтепер піддається сумнівам. Втім, загальне враження від автомобіля помітно пересилює згаданий недолік, тому покупка Kia Sportage просто супроводжується пошуками якісних охоронних систем.

 • Викрадення Кіа Спортейдж в Україні – актуальна тенденція;
 • Яку сигналізацію поставити на Кіа Спортейдж: пропозиції StarLine;
 • Доступність сервісного функціонала та можливостей комфорту;
 • Додаткове обладнання для захисту від викрадення Кіа Спортейдж.


Викрадення Кіа Спортейдж в Україні – актуальна тенденція

Нехай багато хто твердить про технічну перемогу корейців над японцями, специфіка загроз безпеці у Kia Sportage і, наприклад, Nissan Juke ідентична. Вплив американського ринку або численні викрадення цих авто практично виключені в Україні через велику кількість на дорогах. Натомість вони схильні до примітивного розбору навісного обладнання та злому з метою обкрадання салону.

Автовласники часто самостійно провокують зловмисників, паркуючись на хаотичних паркінгах біля ТРК або бізнес-центрів, де діяльність останніх найбільш активно розгорнута.

Побудова гідного рівня захисту автомобіля від зазначених загроз до снаги якісним охоронним системам.
Яку сигналізацію поставити на Кіа Спортейдж: пропозиції StarLine

Універсальність машини пропонує власнику досить широкий вибір, ніяк не обмежуючи його в купівлі сигналізації на Кіа Спортейдж. Все ж, фахівці StarLine підготували кілька оптимальних систем у різних категоріях.

Kia Sportage (2016-2021 рр.) представлений на ринку України у двох комплектаціях: з ключем і кнопкою Start/Stop. Однак процес підбору ідентичний для обох машин.

Сигналізації на Кіа Спортейдж (міткові)

Використання смартфона для зворотного зв’язку – відмінна особливість міткових сигналізацій, які підтримують керування системою навіть на відстані понад 2 км.

Гнучкість доопрацювання сигналізації StarLine на Кіа Спортейдж

 • Комплект управління брелоком сумісний з усіма запропонованими системами, передбачаючи використання традиційного способу керування. Однак наявний GSM відрізняється більшою стійкістю;
 • Автозапуск на Кіа Спортейдж базово присутній в сигналізаціях StarLine S96, проте StarLine S66 підтримує подальше під’єднання модуля;
 • GPS аналогічно присутній лише в StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS, але доставляється в інші дві системи. Саме наявність цього модуля дозволить переглядати місце розташування та історію переміщень у режимі реального часу;
 • Виносний мікрофон для прослуховування обставини в салоні зі смартфона можна встановити в будь-яку з систем.

Сигналізації на Кіа Спортейдж (брелокові)

Яку сигналізацію поставити на Кіа Спортейдж, якщо Ви волієте обмежитися базовим функціоналом і брелоком? Системи StarLine 3-го покоління стануть найбільш оптимальним рішенням, але варто враховувати відсутність гнучкої логіки, додаткових можливостей сервісу та комфорту.
Гнучкість доопрацювання сигналізації StarLine на Kia Sportage

Модульна архітектура охоронних систем StarLine третього покоління передбачає можливості подальших доопрацювань. Отже, під’єднати до запропонованих сигналізацій можна все, крім міток, радіореле й мікрофона.

Доступність сервісного функціонала та можливостей комфорту

Сигналізації обладнані всіма необхідними статусами для під’єднання, враховуючи й обхід штатного іммобілайзера. Однак в Kia Sportage присутній ряд нюансів, з якими варто ознайомитися заздалегідь:

 • Відмикання багажника з мобільного застосунку StarLine не підіймає двері фізично, а лише знімає блокування з кнопки;
 • Імітація відчинення водійських дверей необхідна для коректного засинання мізків автомобіля. А активація переставлення після завершення дистанційного запуску покладається на установників;
 • Блокування двигуна по CAN-шині доступне лише в транспорті з двигуном 2 л бензин;
 • Вимкнення світла фар по CAN-шині можливе в тих випадках, якщо в комплектації машини немає світлодіодної оптики;
 • Сигналізації на Kia Sportage не підтримують складання дзеркал, дотягування скла та люка по CAN. Однак цей функціонал під’єднується за аналогом;
 • StarLine бачить тривогу штатної системи охорони.

Функції комфорту в сигналізаціях на Кіа Спортейдж

 • Доступний підігрів керма, дзеркал і скла;
 • Вторинна авторизація штатними кнопками автомобіля (Set -, Res +, Cruise, Cancel, ESP Off, Допомога при спуску, Вибір режиму повного приводу, Обігрів керма, Off), враховуючи особливості Вашої комплектації;
 • Додаткова можливість штатного брелока. Натискання кнопки «зачинити» 3 рази активує роботу двигуна, якщо встановлено сигналізацію з автозапуском;
 • Розпізнавання ременів безпеки по CAN-шині. Купуючи машину близьким, багато хто знаходить корисним налаштування блокування двигуна при початку руху без пристебнутих ременів.

Додаткове обладнання для захисту від викрадення Кіа Спортейдж

Роль повноцінного охоронного комплексу в автомобілі переоцінити вкрай складно. Спільна робота кожного з елементів дозволяє ефективно протистояти спробам злому та викрадення. Власникам Kia Sportage наполегливо радимо звернути свою увагу на:

 • модельний замок капота – перетинання доступу до двигуна й підкапотного простору, використовуючи блокування;
 • радіореле R6 StarLine – керування замком капота для запобігання випадків викрадення;
 • маяк StarLine М15 – закладка для регулярного відстеження місця перебування автомобіля, прискорюючи реакцію на зникнення.
Надійний захист Kia Sportage від викрадення – можливості лідера

Результативність побудови охоронного комплексу багато в чому залежить від коректності підбору й встановлення обладнання. Досвід фахівців інтернет-магазину StarLine дозволяє вирішити кожну із задач, з урахуванням особливостей автомобіля та сучасних методів викрадачів.

! Купуючи систему StarLine, зверніть увагу на важливість запам’ятовування екстреного коду зняття з охорони. Він розміщений на червоній карті/вкладці!