StarLine 2 Android: як додати email до мобільного додатку

15 січня 2021

Досвідчені власники сигналізацій СтарЛайн знають, наскільки зручно і просто керувати системою за допомогою фірмового мобільного додатка. Минулого року розробники випустили оновлену версію StarLine 2 для операційної системи Android з додатковими можливостями налаштувань і розширеним переліком корисних опцій.

Під час активного процесу використання нової програми у автовласників виникають певні технічні питання. У даній статті ми пояснимо, як і навіщо додавати до свого персонального профілю адресу електронної пошти.Навіщо потрібен email в акаунті

Максимальне заповнення особистих даних у профілі значно спрощує користування додатком. Внесення електронної адреси допоможе швидко відновити пароль, якщо раптом Ви не зможете його згадати. Також можна використовувати email, як логін для авторизації в StarLine 2 на телефоні і веб-сервісі starline-online.

Алгоритм додавання даних

Для того, щоб ввести пошту у додатку на ОС Android, необхідно виконати кілька простих дій:

Натисніть на іконку в правому верхньому кутку головного екрану. Перед Вами відкриється меню «Аккаунт і додаток».

Зайдіть до розділу «Особистий кабінет» і оберіть поле «Контакти»Щоб додати новий контакт, натисніть на зелену іконку «+», а потім на кнопку з позначкоюУ порожньому рядку, який з’явився, введіть адресу Вашої електронної поштиУважно перевірте доданий email, тому що на нього буде надісланий лист для підтвердження. Відкрийте лист і натисніть на посилання для перевірки. Як тільки Ви підтвердите пошту, вона з'явиться у мобільному додатку серед особистих контактів.