Захист від викрадення Ланоса – персональний підбір сигналізації від StarLine

28 липня 2021

«Не машина, а танк» – звичайно, тільки в хорошому сенсі ці слова вимовляли кілька поколінь автомобілістів. Можливо, кожен залишався при своїй думці, проте не визнавати важливість ролі цього автомобіля у житті водіїв було та буде хибним рішенням.

Перейняти популярність Жигулів у минулому столітті Ланосу вдалося так само стрімко, як і привернути до себе погляди зловмисників, з чим продовжують боротися виробники систем охорони.

 • Загроза безпеці Ланос – причини й наслідки
 • Як обрати сигналізацію на Ланос?
 • Охоронні комплекси для Lanos
 • Нюанси встановлення обладнання для захисту від викрадення Ланоса
Загроза безпеці Ланос – причини й наслідки

Вперше головного героя нашого проекту не стосується діяльність «чорного ринку», оскільки деталей і запчастин вистачає у вільному доступі, проте продовжують існувати й інші причини убезпечити свій транспорт.

Перед тим, як вибрати сигналізацію на Ланос, розглянемо можливі сценарії злому та масштабів втрат.

 • Мета – підкапотний простір
 • Інструментарій – гачок

Трос, що забезпечує можливість відчинення капота з салону, збільшує вразливість всього підкапотного простору автомобіля. А далі все стає плачевно вже для самого автовласника – мінус акумулятор та інші елементи капота, які здатні викликати інтерес.

 • Мета – вміст салону та багажника
 • Інструментарій – кодграбер

Ланос має високий попит серед молоді, яка прагне обладнати його досить дорогою та якісною технікою: магнітола, відеореєстратор, підсилювачі. Один кодграбер на хаотичному паркінгу ТРК здатний оперативно вилучити всі перераховані пристрої, захопивши з собою особисті речі власника.

 • Мета – розважитися
 • Інструментарій – хитрість технологій або сила каменя

Часто зустрічаються випадки, коли тими, здавалося б, злісними викрадачами стають місцеві підлітки, які самовільно запозичили авто, щоб покататися по околицях, ганяючись за славою поганців. Головна проблема власника – рідко транспорт повертається, а тим паче цілим.

Згадані перспективи стають відмінною мотивацією для автомобілістів, щоб відправитися на пошуки ефективного захисту від викрадення Ланоса.

Як обрати сигналізацію на Ланос?

Простота технічної частини авто схиляє переважну більшість водіїв до рішення купити сигналізацію, орієнтуючись на рівень захищеності, а не функціональне наповнення. Для таких цілей StarLine пропонує 2 охоронні системи:

Рекомендовані сигналізації на Ланос від СтарЛайн використовують діалоговий код керування, запобігаючи цифровому зламуванню кодграберами. А подальше доопрацювання обох систем передбачено модульною архітектурою.

Зауважте, що в комплектації StarLine A63 відсутня сирена. Вона продається окремо!

Заздалегідь перевірте відсутність у своєму автомобілі штатного іммобілайзера, оскільки в практиці установників зустрічалися рідкісні винятки. Якщо він присутній, а Ви бажаєте реалізувати автозапуск – знадобиться ховати ключ або чип (обхідник BP-03)!

Безумовно, на ринку з’являються більш сучасні охоронні системи, пропонуючи автовласникам технології вже 7-го покоління. Однак встановлювати їх на своє авто можна тільки в тому випадку, якщо Ви чітко усвідомлюєте реальну необхідність такого функціоналу.

Погодьтеся, нерозумно буде ставити сигналізацію на Ланос Е66 або S96, а використовувати лише скромні можливості, що наявні також в бюджетній StarLine А63.


Автосигналізація StarLine A63


Раціональним поясненням можуть ще стати плани на нове авто, яке найближчим часом стане «носієм» сучасної охоронної системи, що тимчасово використовується на Ланосі.

Охоронний комплекс для Lanos

Процес побудови захисту автомобіля не закінчується на питанні – «Як вибрати сигналізацію на Ланос?». Будь-яка сигналізація потребує додаткового захисного обладнання, яке дозволить системі називатися охоронним комплексом.

Спершу розглянемо простий охоронний комплекс на Ланос з вкладенням мінімальних коштів.

 • Кодове реле StarLine R4 – цифровий пристрій для керування замками капота з дротовим під’єднанням, але використання електронного коду виключає прості способи злому, наприклад батарейкою;
 • Електромеханічний замок капота StarLine L11+ – захист підкапотної зони автомобіля.
 • Досвідчені автовласники Ланосів вдаються до захисту самого троса, заощаджуючи на замку капота. Металева планка представляє набагато бюджетний варіант, як то кажуть, дешево та сердито.

Теоретично припустимо одночасне застосування замка капота й захисту троса, але на практиці StarLine L11+ самостійно здатний заблокувати доступ, не вимагаючи підтримки пластини.

 • StarLine Маяк М17 – бюджетний варіант отримання моніторингу. Під’єднавши його до сигналізації на Ланос, власник буде дізнаватися про спрацювання тривоги СМС-повідомленнями;
 • Повноцінно посилити охоронний комплекс керуванням зі смартфона дозволить GSM-модуль і GPS-антена.


GPS-трекер StarLine M17


Нюанси встановлення обладнання для захисту від викрадення Ланоса

Варто зазначити, що автомобілі цієї марки вважаються максимально простим варіантом для під’єднання сигналізації за аналогом. Однак присутній ряд особливостей, з якими необхідно ознайомитися заздалегідь.

 • Автомобілі Lanos можуть бути обладнані різними варіаціями центральних замків. Стандартна аналогова система, в якій немає жодного елемента керування, потребує повного пакета центральних замків, блоку керування та 4 актуаторів (1 – 5-ти контактний, 3 – 2-контактних). Якщо обладнані лише водійські двері, що керують усіма ЦЗ – потрібно на них купити двоконтактний актуатор для керування сигналізацією;
 • Відчинення багажника з брелоку, аналогічно до минулого пункту, можливо лише з двопровідним актуатором, який під’єднується до сигналізації на Ланос;
 • Функцію дотягування скла можна реалізувати тільки з інтерфейсом підйому скла.

Професіоналізм – гарантія якісного захисту від викрадення

Простота цього автомобіля не дає приводів для нехтування вибором або встановленням сигналізації, про важливість яких фахівці інтернет-магазину «StarLine» нагадують щодня. Достатньо зв’язатися будь-яким зручним способом, щоб дізнатися, як вибрати сигналізацію на Ланос, або персонально добрати конкретну модель.

! Зверніть увагу – екстрений код зняття з охорони обов’язковий до запам’ятовування, дозволяючи оперативно розв’язувати можливі проблеми, наприклад, випадкову активацію режиму «Антипограбування».

Важливо змінити заводський код на власний у системах 3-го покоління!