Автосигналізація на Nissan Juke – побудова надійного захисту від StarLine

12 липня 2021

Нетривіальний кросовер сучасного виробництва – Nissan Juke – вміло рясніє цікавими конструкторськими особливостями, продовжуючи привертати погляди перехожих стильним інтер’єром. Серцем цього «малюка» став спортивний дух, який бере гору під час впевнених маневрів, що легко можна зчитати за динамічними показниками й потенціалом двигуна.

Піддати Ніссан Жук численним ризикам, які постійно переслідують автовласників, дорівнюється повноцінному злочину.

 • Причини злому Ніссан Жук – ситуація в Україні;
 • Рекомендовані сигналізації для Nissan Juke;
 • Можливі нюанси монтажу:
 • Особливості сервісного функціонала;
 • Посилення захисту від викрадення Ніссан Жук – додаткове обладнання.
Загроза безпеці Ніссан Жук – пошуки причини

У той час як головним джерелом проблем співплатформенників Nissan Juke залишається «чорний ринок» і попит на американські машини, які спільно провокують розбирання навісного обладнання, Жуки нахабно та примітивно обкрадають на паркінгах.

Розглянута проблема посередньо, але все ж пов’язана з головними споживачами. Поряд з молодими британськими холостяками, які за легендою мали очолити список власників Nissan Juke, основними поціновувачами компактного кросовера в країнах СНД стала прекрасна половина людства.

Часте перебування машин на хаотичних паркінгах, які характерні для ТРК, салонів краси та бізнес-центрів, вже трансформує їх у легку здобич. А якщо додати людський фактор – забудькуватість і знижену уважність, що випливають із зайнятості, – можна сміливо прощатися з вмістом автомобіля.

Активно посприяти створенню належного рівня захисту від згаданих проблем до снаги охоронним системам.

Сигналізації для Nissan Juke від StarLine

Хоча універсальність машин руйнує більшість обмежень для власників, що стосуються вибору захисту від викрадення Ніссан Жук, фахівцям СтарЛайн вдалося обрати кілька оптимальних варіантів.

Сигналізації Nissan Juke (брелокові)

Можливостей базових сигналізацій StarLine з брелоком буде цілком достатньо для автомобіля, що відрізняється низькою зацікавленістю у викраденні. Ба більше, саме постановка в охорону брелоком стане надійним варіантом, який не піддається злому.

Фахівці пропонують до розгляду 3 конкретні сигналізації для Nissan Juke:


StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN


Можливість доопрацювання сигналізацій Nissan Juke:

 • Всі системи можна обладнати компактним розумним трекером StarLine M66, щоб додати функціонал, характерний для більш дорогих систем – моніторинг та керування зі смартфона;
 • Автозапуск базово доступний лише в сигналізаціях StarLine E96, але доставляється також в систему E66 V2 BT 2CAN+4LIN ECO, використовуючи модуль StarLine СТАРТ R;
 • Сигналізації Е66/96 ECO з одним брелоком підтримують можливість додавання мітки та/або додаткового брелоку.

Сигналізації Nissan Juke (міткові)

Функціонально посиленими вважаються міткові системи StarLine, що активно використовують телефон для авторизації та керування, до того ж рівень їх захищеності залишається на колишньому високому рівні. Радимо розглянути наступні варіанти:

 • StarLine S66 V2 BT 2CAN+4LIN GSM;
 • StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM;
 • StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS.


Дізнатися більше про згадані охоронні системи для Nissan Juke StarLine S66/96 Ви можете в попередній статті «Автосигналізації для Nissan Qashqai».

Нюанси монтажу сигналізації на Nissan Juke

Наявність всіх обов’язкових статусів для встановлення, враховуючи обхід штатного іммобілайзера та керування центральним замком, буде досить втішною новиною для автовласників. Однак заздалегідь варто ознайомитися ще й з можливими нюансами монтажу сигналізації:

 • прошивка по CAN-шині присутня тільки для Nissan Juke 2011-2017 рр. Не панікуйте завчасно! Ця версія підходить для всіх автомобілів, враховуючи комплектацію 2021 року. Вся річ у тому, що зміни не торкнулися електронної начинки, оновивши лише зовнішній вигляд машини;
 • аварійна сигналізація, яка реалізована за CAN-шиною, працює на Ніссан Жук по черзі – активація режиму охорони буде супроводжуватися блиманням аварійки окремо лівим та правим боком. Присутній цей нюанс і в деяких співплатформенниках, а причиною стали технічні особливості автомобіля. Уникнути цієї проблеми можна, якщо зробити аналогове під’єднання;
 • обхід штатного іммобілайзера присутній як на ключовому, так і на безключовому авто. Однак транспорт з кнопкою СТАРТ-СТОП та безключовим доступом позбавлений м’якої посадки – необхідно глушити двигун, підходячи до авто. Власникам брелокових сигналізацій на Nissan Juke Е66/96 для відчинення машини, яка знаходиться на автозапуску, потрібно заздалегідь з брелока вимкнути автозапуск/зняти з охорони.

Особливості сервісного функціонала в сигналізаціях Nissan Juke

 • Блокування двигуна по CAN-шині підтримується на автомобілях з будь-яким двигуном, на відміну від того ж Nissan Qashqai. Але фахівці продовжують наполягати на використанні основного аналогового блокування, а вже для другорядного можна скористатися CAN-шиною. Цей підхід дозволить домогтися кращої захищеності;
 • Підігрів дзеркал і скла реалізується без будь-яких обмежень і умов;
 • Вторинна авторизація (валідатор) можлива не для всіх комплектацій Nissan Juke, що викликано ймовірністю відсутності необхідних кнопок, тому радимо заздалегідь уточнити у менеджера цей момент.

Посилення захисту від викрадення Ніссан Жук – додаткове обладнання

Повноцінну охорону транспорту від ризиків злому чи викрадення може гарантувати тільки комплекс, який посилюється з появою нових елементів. Власникам Nissan Juke рекомендується звернути увагу на:

 • замок капота (модельний) – блокування доступу до двигуна та вмісту підкапотного простору, який представляє високу цінність. Для цього авто доступний тільки модельний тип замоку, а підбір варто довірити установнику;
 • радіореле R6 StarLine – підкапотний блок, що працює по радіоканалу з автосигналізацією, для керування замком капота та запобігання випадків викрадення.
Професіоналізм – гарантія надійного захисту від викрадення Ніссан Жук

Існує лише 2 основні умови, що здатні повністю диктувати подальше функціонування охоронного комплексу автомобіля – коректний вибір і монтаж.

Відповідальність за перший етап – добор захисту від викрадення Ніссан Жук – готові взяти на себе менеджери StarLine, чиїх знань і досвіду достатньо для одночасного задоволення Ваших бажань і технічного посилення транспорту.

Зв’язатися з фахівцями для отримання консультації можна:

 • зателефонувавши на один із телефонів, зазначених наприкінці сайту;
 • онлайн, використовуючи форму для підбору або чат;
 • написавши на електронну пошту;
 • особисто відвідавши магазин у місті Харків.

Виконання другого етапу – монтаж сигналізації Nissan Juke – слід довірити установчим центрам, які рекомендує завод-виробник. Відповідально поставтеся до вибору майстра, адже лише він зможе коректно побудувати захист Вашого авто.

Наприклад, реалізація установником в налаштуваннях брелокових сигналізацій блокування keyless активує наступний алгоритм роботи: після замикання машини брелоком StarLine автоматично відключається безключовий доступ на один цикл охорони. Який результат? Виключена можливість подовження радіоканалу, чим часто орудують на паркінгах, і в черговий раз демонструються переваги брелокових сигналізацій для Nissan Juke.

А якщо розглянути ситуацію з іншого боку – аматорське встановлення навіть найдорожчої охоронної системи не дасть можливість повною мірою захистити авто від очевидних методів злому.

! Акцентуємо увагу на важливості запам’ятовування Вашого екстреного коду зняття з охорони, який допомагає оперативно розв’язати проблемні ситуації: активація режиму охорони з сиреною в центрі міста або випадкова активація на брелоку режиму «Антипограбування».

Він складається усього з 4 цифр, а розміщується на червоній карті власника або вкладці!