Автосигналізація на Nissan Qashqai 2018-2021 рр. – проект надійного захисту від StarLine

09 липня 2021

Міський кросовер Nissan Qashqai ідеально відповідає ритму життя мегаполісів, ставши частиною урбаністичного середовища. Практичність усіх аспектів – починаючи адаптивним характером їзди з легкістю маневрів, закінчуючи щоденним комфортом власника, створюваним місткістю і помірними витратами.

Мимоволі виникає стійке бажання захистити цей автомобіль від численних ризиків, які цілодобово переслідують власника.

 • Чому викрадають Ніссан Кашкай в Україні?
 • Варіанти сигналізацій для Nissan Qashqai
 • Нюанси встановлення охоронних систем
 • Особливості функцій комфорту
 • Додаткове обладнання для захисту від викрадення Ніссан КашкайВикрадення Ніссан Кашкай – від причини до наслідків

Джерелом проблем всіх автомобілів, враховуючи Nissan Qashqai, продовжує бути «чорний ринок», який існує незалежно від нашого бажання. Попит його активно підтримує тенденція на купівлю битих американських машин, що постійно потребують запчастини.

Однак побачити в статистиці викрадення Ніссан Кашкай – рідкісна можливість. Машина має високий попит, утримуючи досить доступну ціну на ринку, тому піддатися ризику, щоб викрасти автомобіль можуть тільки з особистих спонукань. На практиці моделі Nissan постійно підпадають розбиранню навісного обладнання: дверей, крил та іншого. Особливо гострим це питання є для Nissan X-Trail і Rogue.

Не забуваємо також про жадібність зловмисників, які зламують авто заради наживи – техніки, сумок з особистими речами. Діяльність їх розгорнута на хаотичних міських стоянках і паркінгах ТРК.

Не повторити долю старших співплатформенників Ніссан дозволяють охоронні системи.

Сигналізації для Nissan Qashqai 2018-2021 рр.

Головний привілей автовласника криється в універсальності транспорту, що пропонує повну свободу вибору захисту від викрадення Ніссан Кашкай.

Міткові сигналізації Nissan Qashqai

Якщо звична відстань від Вас до паркінгу перевищує радіус дії брелока (2 км), єдиним правильним варіантом стане спосіб зворотного зв’язку на смартфон, який присутній у всіх міткових сигналізаціях для Nissan Qashqai:

Сигналізація StarLine S66 V2 BT 2CAN+4LIN GSM

Гнучкість систем для доопрацювання

 • Всі системи підтримують доставлення комплекту управління брелоком, хоча базовий GSM вважається стабільнішим варіантом, оскільки залежить лише від супутникового покриття;
 • Автозапуск, який з самого початку присутній в сигналізаціях на Nissan Qashqai S96 (в обох комплектаціях), можна окремо додати в систему StarLine S66;
 • Модуль GPS дотримується аналогічного принципу, а саме – присутній тільки в StarLine S96 V2 BT 2CAN + 4LIN GSM-GPS, але з можливістю доопрацювання інших двох варіантів. Цей функціонал дозволить в реальному часі переглядати місце розташування та пересування машини;
 • Виносний мікрофон об’єднує всі 3 системи можливістю його додавання.

Брелокові сигналізації Nissan Qashqai

Асортимент StarLine передбачає і більш базовий захист від викрадення Ніссан Кашкай, пропонуючи автовласникам брелокові системи. Захист їх анітрохи не поступається мітковим варіантам, проте функціонал помітно скромніший.

Ознайомитися з детальним розбором запропонованих сигналізацій на Nissan Qashqai можна у статті про захист від викрадення Nissan JUKE.

Нюанси встановлення охоронних систем на Nissan Qashqai

Сигналізації забезпечені всіма необхідними статусами для підключення, враховуючи керування центральними замками, обходом штатного іммобілайзера на машинах з ключем і з кнопкою старт-стоп. Однак присутні ще й певні нюанси, про які краще дізнатися заздалегідь:

 • Аварійна сигналізація по CAN-шині на Nissan Qashqai працює по черзі, тобто в момент активації охорони аварійка блимає не синхронно, а лівою і правою стороною окремо. Це пов’язано з нюансом самої автівки. Але розв’язати цю проблему можна шляхом під’єднання за аналогом;
 • Склопідіймачі працюють лише на тих машинах, де автоматичне дотягування скла штатно присутнє з усіх боків. Якщо обладнані тільки водійські двері – потрібен інтерфейс;
 • Блокування двигуна по CAN-шині на Nissan Qashqai можливе тільки для двигунів з об’ємом 2 літри бензину, виключаючи цю можливість для дизельних 1.6 і турбо бензин 1.2;
 • Підігрів дзеркал і скла можна під’єднати по CAN-шині, якщо він є спочатку. Однак працювати може щось одне: або обхід штатного іммобілайзера iKey, або активація підігріву. Якщо реалізувати обхід штатного іммобілайзера по CAN-шині, то підігріви під’єднуються за аналогом – це найпоширеніший варіант;
 • Під час дистанційного запуску сигналізація не може керувати центральними замками, вимагаючи трохи почекати. Ситуація може скластися наступним чином: водій у додатку дистанційно запустив двигун, відразу після чого він не зможе зняти охорону;
 • Дистанційний запуск блокує роботу аварійки, тобто в момент автозапуску не буде звичного блимання. Реалізувати цей функціонал можна за аналогом через гнучку логіку.

Інформація для власників Nissan Rogue Sport, ще відомого як американський Nissan Qashqai, – ймовірність відсутності інтерфейсу дотягування скла досить велика. Пов’язано це з наявністю однієї водійської кнопки автомат.

В іншому ж машина повинна підтримувати аналогічний функціонал, але не виключені нюанси, що викликані американською комплектацією.

Особливості функцій комфорту в сигналізаціях Nissan Qashqai

 • Валідатор на цій моделі машини працює коректно, без будь-яких нюансів і затримок, що може зустрічатися на деяких інших марках авто. Введення коду здійснюється за допомогою кнопок на кермі: Set-, Reset+, Cruise, Cancel;
 • У GSM сигналізаціях Nissan Qashqai передбачено читання рівня палива й пробігу, надаючи інформацію власнику в додатку або на сайті starline-online. Допоможе орієнтуватися тим, хто досить рідко їздить на машині та забуває про стан бака;
 • Автомобілям з безключовим доступом пропонується блокування keyless, але ми наполегливо рекомендуємо використовувати аналогове підключення. Транспорт максимально лояльний у цьому питанні, не представляючи жодних труднощів у встановленні та роботі функціоналу. Стосується ця рекомендація навіть ключових машин, де це спочатку недоступно по CAN-шині.

Додаткове обладнання для захисту від викрадення Ніссан Кашкай

Розширення охоронного комплексу, що складається з безлічі окремих компонентів, стрімко мінімізує ризики викрадення, розбирання та злому. Власникам Nissan Qashqai пропонується розглянути такі варіанти:

 • Модельний замок капота – єдиний можливий варіант, передбачений для цієї моделі автомобіля, який блокує доступ до підкапотного простору з важливими та дорогими компонентами. Процес вибору необхідно довірити Вашому установнику, який добере пристрій, що відповідатиме стилю роботи;
 • Радіореле R6 – підкапотний блок, який запобігає викраденню транспорту шляхом блокування двигуна, працюючи спільно з сигналізацією за радіоканалом, і керуючи замком капота;
 • Маяк М15 – компактний пристрій для визначення місця розташування машини, який виходить на зв’язок із заданою періодичністю, але вручну переводиться в режим трекера. Маяки-закладки можна заховати у дверях автомобіля, налаштувавши на різний час, щоб швидко виявити факт зникнення.

Автономний маяк StarLine M15


Надійний захист від викрадення Ніссан Кашкай – прерогатива професіоналів

Якісна побудова охоронної системи для будь-якого автомобіля залежить від коректного виконання 2 етапів: підбір і встановлення. Допомогти з першим завданням – підбором сигналізації Nissan Qashqai – завжди готові фахівці інтернет-магазину «StarLine», чий досвід дозволяє ефективно протистояти хитрощам викрадачів.

Як отримати консультацію фахівців?

 • Дзвінок на контактний номер – (096) 500-00-54, (095) 794-75-46 або (057) 755-44-45;
 • Заповнення форми «Допомога в підборі» або онлайн чат на сайті;
 • Надсилання листа на пошту – sale@starline.in.ua;
 • Особисте відвідування магазину – м. Харків, Ващенківський провулок 28 «Б».

Друге важливе завдання – встановлення сигналізації на Ніссан Кашкай – варто довірити установчим центрам, яких рекомендує виробник. Нехтування цим питанням може спричинити серйозні наслідки. Посудіть самі – примітивне підключення найдорожчої сигналізації не здатне надійно захистити машину навіть від простих способів злому.

! Нагадуємо про необхідність запам’ятовування екстреного коду зняття з охорони (4 цифри), який допоможе не лише оперативно вимкнути сирену у заторі чи відчинити авто з ключами всередині, але й скористатися додатковим функціоналом, наприклад, режимом «Пляж».

Екстрений код знаходиться на червоній карті власника або вкладці!>