Автосигналізація на VW Jetta 2011-2019 рр. – спеціальний проект StarLine

13 квітня 2021

Volkswagen Jetta – втілення всього, що автомобілісти звикли бачити, відчувати й вимагати від німецького концерну. Характерний практицизм читається у всьому – від місткості машини до оформлення. Впевнені їздові властивості поєднують комфорт і керованість, а нерівності дороги Джетта успішно «ковтає».

 • Чому викрадають Volkswagen Jetta в Україні?
 • Нюанси захисту від викрадення VW Джетта
 • Варіанти сигналізацій для Jetta
 • Доступні функції комфорту
 • Додаткові механізми захисту Джетти від викрадення

Помірний попит на VW Jetta серед українських водіїв різко збільшився після того, як американські моделі почали надходити на ринок. За рекордно короткий термін часу на дорогах стали зустрічатися моделі Джетта з американським корінням або комплектаціями, випереджаючи в чисельності європейські варіанти.Викрадення VW Jetta – причини та наслідки

На цьому етапі з’являється головна проблема всіх власників Volkswagen Jetta – з Америки машини приїжджають у битому стані, створюючи попит на запчастини. Найактивніше до цієї потреби адаптувався «чорний» ринок, існування якого неминуче, тому почастішали крадіжки навісних елементів: бамперів, дверей, капота.

Мінімальний показник викрадення VW Jetta (в країнах СНД) – 31 крадіжка на місяць. Варто зазначити, що німецький автопром дійсно добре попрацював над захистом Джетти від викрадення, тому зробити це важко. Але зловмисники просто використовують слабкі місця, яких вистачає в достатній кількості.

Нюанси захисту від викрадення Volkswagen Jetta

Концепція побудови базової або ґрунтовної охоронної системи Джетти спочатку орієнтується на одне питання – «Якого року Ваш автомобіль?». Відповідей, як і шляхів вирішення, може бути 2:

 • VW Jetta до рестайлінгу (2010-2015 рр. випуску). У сигналізації для цієї машини є функція iKey, а саме безключовий обхід штатного іммобілайзера по CAN-шині. Власник без перешкод може реалізувати автозапуск на Джетті, наприклад з системою StarLine E96;
 • VW Jetta після рестайлінгу (2015-2019 рр. випуску). У цій ситуації необхідно робити дублікат ключа (чіпа), купувати обхідник штатного іммобілайзера (StarLine BP-03 – для машин з ключовим керуванням, StarLine BP-06 – для кнопки старт/стоп). Далі весь цей комплект ховається в автомобіль. Крім додаткових витрат, є деякі ризики в разі некоректного встановлення сигналізації на Джетту або відсутності блокувань (заборони запуску двигуна). Зловмисник може під’єднатися обладнанням до CAN-шини, зняти блокування, дістати ключ з обхідника, потрапити в салон і викрасти автомобіль.

Цілком можливо усунути ризики, що пов’язані з дублікатом ключа в VW Jetta 2015-2019, для цього варто звертатися тільки до перевірених і досвідчених майстрів.

Альфа-версія прошивки для американської VW Jetta 2010-2019 рр від StarLine

Збільшення постачань машин з США стало причиною розробки спеціальної прошивки нашими майстрами, в якій заявлено обхід штатного іммобілайзера, що усуває необхідність в дублікаті ключа. Але в цій версії трохи змінений функціонал, наприклад, немає можливості керування ЦЗ по CAN-шині, тому це можна реалізувати за аналогом.

Фахівці попереджають, що прошивка може містити некритичні помилки у функціях, перебуваючи на стадії розробки.

*Актуально на момент написання статті (квітень 2021 року).

Бюджетні сигналізації на Джетту (в 6-му поколінні)

Машина з самого початку здатна чинити належний опір під час спроби викрадення, тому захистити її намагаються за допомогою встановлення базових охоронних систем. Серед асортименту StarLine відповідними варіантами є 2 сигналізації для VW Jetta:

Ці сигналізації на Volkswagen Jetta зі зворотним зв’язком на брелок підійдуть для автовласників, які не мають особливих запитів щодо функціонала або завдань.

Різниця StarLine E96 та E66 полягає лише в наявності силового модуля запуску двигуна (в E96). Автосигналізація на Джетту StarLine E96 в базовій комплектації передбачає автозапуск (за умови моделі до рестайлінгу/ американської прошивки/ наявності дубліката й обхідника). А в StarLine E66 можна додатково встановити модуль автозапуску для VW Jetta, щоб реалізувати цей функціонал за аналогічних умов.

Подібність StarLine E96 та E66 полягає в можливості розширити комплектацію, додавши маяк М66. Використання цього обладнання відкриває доступ до керування зі смартфона й отримання повідомлень щодо спроб злому, окрім відстеження місця розташування транспорту, що є головним завданням для трекера.

Автосигналізація на Джетту середнього сегмента (в 6-му поколінні)

Технологічно посилене обладнання StarLine, задовольняючи запити щодо стандартної охорони автомобіля, передбачає додатковий функціонал, який не був представлений в більш бюджетних сигналізаціях на Джетту. В асортименті є 2 системи, що відповідають моделі авто й частим вимогам:

Для перерахованих автосигналізацій вже характерний зворотний зв’язок на телефон. Якщо відстань, на яку людина ставить авто, перевищує радіус дії брелоку, то краще відразу обрати сигналізацію з мітками й GSM. Але такій системі необхідне супутникове покриття для стабільної роботи, що в сучасних умовах не є проблемою. У будь-якому випадку обидві системи передбачають доопрацювання з додаванням комплекту керування брелоком.

У сигналізацію StarLine S66 можна додати автозапуск, що в StarLine S96 передбачено на базовому рівні, водночас обидві системи допускають можливість розширити комплектацію виносним мікрофоном для прослуховування салону.

Функції комфорту у Volkswagen Jetta

Просимо звернути увагу на різні комплектації, особливо для машин з американського ринку. Для повноцінної роботи функціоналу знадобиться дилерське обладнання VAG-COM, у більшості рекомендованих сервісних центрах StarLine його наявність вже передбачено.

Серед основного функціонала, який можливо зчитати по CAN-шині, у VW Jetta є:

 • керування склом (дотягування);
 • читання коду помилок;
 • керування дзеркалами;
 • блокування запуску двигуна.

Не варто недооцінювати читання помилок, адже отримана інформація докорінно відрізняється від короткого коду, розшифровка якого займе невизначену кількість часу, а ситуація легко може виявитися критичною.

На жаль, система з функціями комфорту теж має свої нюанси:

 • для машин з люком доведеться реалізовувати керування шляхом втручання за аналогом;
 • рекомендується робити блокування двигуна за аналогом, щоб захистити машину від швидкого викрадення й активувати функцію «Антипограбування» у своїй сигналізації (можливість глушити двигун з додатка на смартфоні).

Додатковий захист VW Jetta від викрадення

«Точковий» захист автомобіля, або ж удосконалений, можна реалізувати з додатковим обладнанням від StarLine. Конкретно для Джетти пропонуються такі варіанти:

Радіореле R6 – підкапотний блок з інтелектуальним керуванням замком капота, а простими словами, ефективний спосіб перешкодити спробі зловмисника завести транспорт шляхом блокування двигуна. Працює пристрій з сигналізацією за радіоканалом, тому дротів з основним блоком не має. В автономний режим реле переходить у випадках, якщо висмикнуть блок керування.

Електромеханічний замок капота StarLine L11/L21/LD12 – інструмент для блокування доступу до підкапотного простору, який, аналогічно сейфу, містить всі життєво важливі та дорогі компоненти. Сам процес вибору замка варто довірити Вашому установнику, який добере пристрій до свого стилю роботи.

Іммобілайзер i95/i95ECO – «знерухомлювач», який усуває можливість пересування транспорту без присутності власника. Цей процес здійснюється шляхом бездротового блокування. Схилятися до варіанту i95 варто тільки в тому випадку, якщо у Вас є безключовий доступ й установник, який може якісно зробити блокування штатного радіоканалу. У разі відсутності безключового доступу та «тямущого» майстра, краще не ризикувати й віддавати перевагу i95ECO.

Маяк М15 – пристрій для визначення місця розташування автомобіля, який можна залишити в бардачку або надійно сховати в салоні. Виходити на зв’язок маяк буде з заданою періодичністю, наприклад раз на добу, 64 години або з будь-яким іншим часовим терміном.

Маяк М17 – під’єднується до бортової мережі автомобіля, надаючи доступ до блокування та постійного моніторингу місця знаходження зі смартфона. Популярний спосіб серед сервісів каршерингу або таксі, але для особистого й постійного користування більш логічним буде встановлення повноцінної сигналізації на VW Jetta.

Довіряйте захист від викрадення професіоналам

Якісна побудова охоронної системи для Джетти, або будь-якого іншого авто, багато в чому залежить від коректного підбору сигналізації та додаткових компонентів. Допомогти з цим завданням Вам зможуть фахівці інтернет-магазину «StarLine», чий досвід дозволяє протистояти новим хитрощам зловмисників.

Існує відразу 5 способів отримати консультацію:

 • зателефонувати на один з номерів – (057) 755-44-45, (096) 500-00-54, (095) 794-75-46;
 • надіслати листа на пошту – sale@starline.in.ua;
 • заповнити форму «Допомога в підборі» (розділ меню «Допомога»);
 • скористатися онлайн чатом (зелений значок на сайті);
 • завітати до магазину: м. Харків, Ващенківський провулок 28 "Б".

Випереджайте викрадачів на кілька кроків, встановлюючи якісну охоронну систему вже зараз.