GPS маяки і трекери StarLine

Трохи про безпеку

У наш неспокійний час для кожної людини особливо актуальними є проблеми особистої безпеки та збереження майна. Найпопулярнішим способом захисту об’єктів, які не можна безперервно контролювати, є встановлення сигналізації – для будинку, квартири або транспортного засобу. Це широко розповсюджений, надійний і дієвий засіб. Та чи достатньо його? Чи є таке рішення універсальним проти всіх неприємностей, які можуть виникнути? Звісно, ні! Розумний та вдумливий господар ніколи не довіряє питання безпеки лише одному бар’єру, вважаючи його нездоланним. Він обов’язково нарощуватиме охоронний потенціал. Розглянемо принцип комбінованого захисту відносно автомобільної тематики.

Що робити, якщо автосигналізація не врятувала?

Уявімо, що зловмисники знеструмили автомобіль або якимсь чином обійшли охоронні зони та деактивували автосигналізацію. Врешті, просто завантажили на евакуатор та відвезли. Автовласник у цій ситуації майже не має шансів запобігти невідворотному. В кращому випадку з машини винесуть все, що тільки можна, а в гіршому – весь автомобіль за кілька хвилин буде вже десь далеко. Ось тут і приходить на допомогу gps маяк. Цей автономний мініатюрний пристрій сповістить про несанкціонований початок руху, допоможе відслідкувати маршрут переміщення викраденого транспортного засобу й відшукати його з точністю до кількох метрів. Купити GPS маяк варто ще й тому, що він стає останнім прихованим захисним кордоном автомобіля, коли усі інші вже втрачено. Ефективність рішення встановити gps gsm маяк у авто підтверджується на практиці десятками автомобілів, мотоциклів, сільськогосподарської та будівельної техніки, повернутих господарям після викрадення.

Особливості маяків StarLine

Маяк StarLine еволюціонував протягом кількох років. Останнє покоління цих пристроїв – маяк StarLine M15 eco та StarLine M17 – це, дійсно, краще, що нам доводилось тестувати, й не лише серед модельного ряду СтарЛайн. GPS маяки Старлайн відрізняються компактністю, цілковитою герметичністю, гіперчутливістю, та, при всьому широкому функціоналі – рекордно низьким енергоспоживанням. До того ж налаштування маяка StarLine на сьогодні повністю відповідає духу прогресивних технологій та підпорядковане телематичному сервісу. На відміну від моніторингових фірм, де користувачеві потрібно фінансувати цілий штат найманих співробітників, StarLine не зраджує своєму головному принципу: «Безпека має бути доступною!». Користуючись GPS трекером StarLine M17, у будь-якій країні світу та в будь-який момент власник може самостійно проконтролювати пересування свого об’єкта відстеження. При цьому використання сервісу моніторингу, як і раніше, повністю безкоштовне.

Не заощаджуйте на власній безпеці!

Найголовніше: для шанувальників усього бюджетного та китайського. GPS-ГЛОНАСС маяки StarLine обов’язково проходять перевірку у Державному центрі радіочастот, на них отримані відповідні сертифікати. Чи впевнені ви, що супердешеві відповідники з Піднебесної, поспіхом адаптовані вмільцями під наші стандарти зв’язку, не будуть масово відімкнені від мережі як не внесені в узагальнену базу кодів IMEI? Чи існує гарантія, що «сірі» напівпристрої не будуть визнані фіскальними органами як засоби стеження та прослуховування, що протизаконно? Купуючи GSM-пристрій, який реєструється у мережі мобільного зв’язку, важливо поставитися до питання обізнано й довіряти лише професіональним та легальним засобам, оскільки сьогодні перед Вами може гостро стояти проблема економії коштів, а завтра до неї приєднається проблема з Законом!

GPS Маяк незамінний для корпоративного транспорту, кур’єрів, посильних та транспорту, який здається в оренду, наприклад, для таксі та маршрутних автобусів.

Ви можете дібрати один із варіантів, який підходить саме Вам. Сфери застосування можуть бути украй різними: від закладки в дитячий портфель до встановлення маяка у катер.

Поширені запитання про GPS-маяки й трекери StarLine

 • ❓ Для чого потрібен GPS моніторинг в машині ❓

  GPS-трекери необхідні для моніторингу переміщень і місця знаходження автомобіля.

 • ❓ Як обрати GSM маяк/трекер StarLine?❓

  На сайті StarLine запропоновано вибір автономних маяків і трекерів для моніторингу. Нюанси покупки розглянемо в статті "Правила вибору маяків і трекерів StarLine"

 • ❓Який трекер використовувати для моніторингу❓

  Для комерційного та приватного моніторингу транспорту рекомендуємо StarLine M17

 • ❓Чи є автономний маяк для непомітної роботи❓

  Так, маяк залишається непомітним для зловмисників і передає координати власнику StarLine M15

StarLine M66-S
Призначення: Трекери
В наявності
5 525 грн.
StarLine M17
Призначення: Трекери
Під замовлення
3 940 грн.
StarLine M18 PRO
Призначення: Трекери
Під замовлення
3 895 грн.