GPS трекери для автомобіля

GPS трекер для автомобіля

Фірмові технології СтарЛайн призначені для максимально простого і зручного керування автомобілем. GPS-трекер для автомобіля – пристрій, який виконує інформаційно-пошукову функцію за допомогою глобальної супутникової системи. Сигнали, що приймаються основним модулем GPS/ГЛОНАСС/GSM, прилад використовує для точного визначення координат або побудови повного маршруту пересування.

Специфіка роботи GPS-трекера

Невеликий пристрій заховується в салоні автомобіля, під’єднується до бортової мережі і постійно обмінюється даними зі супутником для отримання оперативної інформації про геолокацію транспортного засобу. Такий принцип роботи дозволяє власнику авто або керівнику транспортної компанії у будь-який момент дізнатися, де знаходиться автомобіль, його маршрут і перелік зроблених зупинок.

Переваги установлення

GPS трекер StarLine – один з важливих елементів повноцінного охоронного комплексу. Він може застосовуватись як окреме моніторингове обладнання або доповнення до простої сигналізації. Під час установлення GPS трекера в комплекті з GSM/GPS системою автовласник отримує солідну страховку на випадок деактивації сигналізації з GSM/GPS модулем. Можливість моніторингу та визначення геолокації залишиться завдяки наявності прихованого трекера.

GPS трекер – вигідне рішення як для комерційних, так і для особистих авто:

  • компактний розмір. Мініатюрний функціональний прилад можна розмістити у важкодоступному місці, про яке буде знати тільки власник машини;
  • просте керування. Увесь процес отримання і відправлення даних відбувається автоматично, координати надходять на смартфон у вигляді SMS-повідомлень. Повна історія переміщень доступна через моніторинговий веб-сервіс;
  • точний результат. Підтримка систем GPS і ГЛОНАСС забезпечує найбільш точне визначення геолокації. Наявність GSM-модуля гарантує оперативне оновлення даних у режимі реального часу;
  • додаткові опції. Моделі трекерів StarLine оснащені вбудованим мікрофоном для прослуховування навколишнього оточення, а також чутливим датчиком для сповіщення про початок руху автомобіля;
  • сигнал тривоги.Трекер відправить SMS на смартфон власника у випадку надходження сигналу тривоги або відключення живлення при переході на роботу від автономної батареї.

GPS-трекери StarLine: можливості для бізнесу

Система супутникового контролю і установлення трекерів дуже популярні:

  • у сфері пасажирських перевезень;
  • для поштових та кур'єрських доставок;
  • у службах інкасації та охорони;
  • в машинах швидкої допомоги та інших служб порятунку;
  • у сервісах прокату автомобіля.

Керівники компаній, пов'язаних з транспортними перевезеннями і логістикою, отримують ефективний інструмент не тільки для поліпшення економічних показників, а й спрощення процесу звітності. Установлений GPS-трекер допоможе визначити проблемні моменти в організації перевезень і побудувати більш вигідні маршрути без простоїв, відхилення від маршруту і графіка. Отримані дані використовуються в подальшій оптимізації логістичного супроводу і коректному розподілі транспортних витрат.

Також водій транспортного засобу може передавати точні дані щодо своєї поїздки без заповнення зайвих документів і паперових подорожніх листів.

StarLine M17
Призначення: Трекери
В наявності
3 940 грн.
StarLine M18 PRO
Призначення: Трекери
Під замовлення
3 895 грн.
StarLine M66-S
Призначення: Трекери
Під замовлення
5 525 грн.