Сигналізація на Suzuki Grand Vitara (2005-2015 рр.) – антикрадіжний проєкт від фахівців StarLine

03 січня 2022

За Suzuki Grand Vitara закріпилася репутація транспорту утилітарного й невибагливого – своєрідної робочої конячки. Зокрема, дизайнерам заводу Suzuki вдалося зібрати образ «поза часом і простором», варто зазначити, що їхня політика зовсім не підлаштовується під модні тенденції автодизайну. Уділ Suzuki Grand Vitara – безумовна практичність.

І хоча до неї прикуто мінімум уваги з боку викрадачів, недоліки в штатній системі охорони піддають власника ризику істотних втрат. А нейтралізувати вже вказаний негативний ефект здатна сигналізація на Suzuki Grand Vitara StarLine.

 • Викрадення Сузукі Гранд Вітара в Україні
 • Рекомендовані сигналізації на Suzuki Grand Vitara
 • Особливості реалізації функціонала охоронних систем
 • Посилення захисту від викрадення з додатковим обладнанням СтарЛайн

Викрадення Сузукі Гранд Вітара в Україні

Відсутність горезвісних американських комплектацій, що часто зустрічалися раніше в проєктах, і серйозного вторинного ринку мінімізують ймовірність повноцінного викрадення.

Сигналізація на Suzuki Grand Vitara

Однак є один нюанс, який сховався в підкапотному просторі – двигун, що, водночас став причиною великої любові до цієї моделі авто, цікавить також викрадачів. Оскільки експлуатують силовий агрегат активно, отже, вихід з ладу можливий в найближчому майбутньому.

За фактом Suzuki Grand Vitara піддається розбору, адже актуальні запасні частини відшукати вкрай важко. Якщо розглядати в подробицях – машини зламуються для продажу навісного обладнання.

Рекомендації фахівців: дообладнати підкапотний простір Suzuki Grand Vitara захисним обладнанням.

Рекомендовані сигналізації на Suzuki Grand Vitara

Автомобіль дотримується простоти й в питанні під’єднання, виходячи з чого слід розглядати сигналізацію на Suzuki Grand Vitara за комфортним способом керування і необхідністю автозапуску.

Бюджетні сигналізації на Suzuki Grand Vitara

Якщо Ваші вимоги до охоронних систем обмежуються базовими можливостями захисту і комфорту – вивчіть пропозиції від StarLine А серії:

 • A63 V2 2CAN+2LIN ECO;
 • A93 V2 2CAN+2LIN ECO;
 • A93 V2 2CAN+2LIN.

Потенціал щодо доопрацювання сигналізацій Suzuki Grand Vitara викладено в ранньому проєкті «Автосигналізація для Skoda Octavia A5».

Брелокові сигналізації на Suzuki Grand Vitara (6 покоління)

Зважаючи на часту експлуатацію Сузукі Гранд Вітара поза міськими умовами, резонно віддавати перевагу брелоковим системам.

Сигналізація на Suzuki Grand Vitara

Серед технологічних представників шостого покоління варто розглянути серію StarLine E:

 • E66 V2 BT 2CAN+4LIN ECO;
 • E96 V2 ВТ 2CAN+4LIN ECO;
 • E96 V2 BT 2CAN+4LIN.

Подробиці про розкриття додаткових можливостей пропонуємо прочитати в проєкті «Автосигналізація на Хонда Аккорд 2013-2015».

Міткові сигналізації на Suzuki Grand Vitara (6 покоління)

У міському режимі використання авто фаворитом багатьох стає міткова авторизація власника, виключаючи необхідність носіння об'ємного брелока. Цей тип сигналізацій для Сузукі Гранд Вітара представлений в серії S StarLine:

 • StarLine S66 V2 BT 2CAN+4LIN GSM;
 • StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM;
 • StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS.

Детальна інформація про перелічені системи представлена в проєкті «Сигналізація на Кіа Спортейдж 2016-2021».

Особливості реалізації функціонала охоронних систем

Сигналізація на Suzuki Grand Vitara

Основні технічні моменти, необхідні Suzuki Grand Vitara, присутні (наприклад, автозапуск). Однак варто враховувати й ряд особливостей реалізації функціонала по CAN.

 • Зчитування дверей пасажира збігається зі статусом багажника, тобто неможливо розпізнати, що саме відімкнулося. Наприклад, міг відчинитися багажник, проте статус говорить про відчинені двері пасажира.
 • Капот відсутній у статусах, але присутній у комплектації кінцевик капота.
 • Функція Slave доступна тільки на автомобілях Suzuki Grand Vitara з keyless, як і Slave за багажником.
 • Керування центральними замками можливе тільки разом зі ставленням штатної системи в охорону.

 • Функціонал доступний виключно при вимкненому запалюванні через 15 секунд після зупинки двигуна. Алгоритм залишається актуальним і при автозапуску.

  Поширена ситуація: водій приїхав у місце призначення, вийшов з авто, замкнув брелоком StarLine – ЦЗ не клацають, оскільки з моменту глушіння двигуна не пройшло 15 секунд (в середньому на вказаний алгоритм необхідно приблизно 8 секунд).

  Ці умови стосуються тільки замикання авто брелоком. Якщо Ви використовуєте Slave, функціонал працює у звичайному режимі.

 • Послідовне відмикання центрального замка доступне також через 15 секунд після глушіння двигуна. А втім, Ви зможете реалізувати першочергове відчинення водійських дверей раніше за пасажирські.
 • Керування аварійною сигналізацією доступне тільки через 15 секунд після глушіння двигуна. У період очікування єдиним показником ставлення в охорону буде сирена.

Посилення захисту від викрадення з додатковим обладнанням СтарЛайн

Сигналізація на Suzuki Grand Vitara

Щоб уникнути втрати навісного обладнання, двигуна або всього транспорту необхідно придивитися до комплексних варіантів захисту від StarLine. Доповнити сигналізацію Suzuki Grand Vitara рекомендується наступним обладнанням:

 • маяк M15 – компактна закладка, що спрощує пошук автомобіля або конкретних елементів, куди він був розміщений, в екстрених ситуаціях;

 • Перелік надійних місць для встановлення маяка в авто вказано в статті «Можливості додаткового обладнання StarLine».

 • замок капота СтарЛайн L11+ або в розрив штатного троса (довірте вибір Вашому установнику);

 • Необхідність замків капота розглянута в статті «Електромеханічний замок капота StarLine».

 • радіореле StarLine R7 для розширення функціонала комфорту Вашої сигналізації;
 • радіореле R6 (для систем 6-го покоління), R4 (для систем А серії) для керування замком капота.

Ознайомтеся з матеріалами цієї тематики «Додаткові реле блокування StarLine».

Надійний захист Suzuki Grand Vitara від викрадення – професійний підхід

Результат роботи охоронного комплексу Вашого автомобіля багато в чому підвладний людському фактору – від коректного вибору до якісного встановлення. Виключити ж можливі наслідки здатні фахівці інтернет-магазину «StarLine», які в індивідуальному порядку займаються побудовою захисних проєктів, орієнтуючись на специфіку авто й бажання власника.

Купуючи сигналізацію StarLine, звертайте увагу на код екстреного зняття з охорони, який необхідно запам'ятати.

Якщо запропонована числова комбінація є складною, Ви можете встановити свій звичний варіант. Подробиці читайте в статті «StarLine зміна власника».