Підсумки 2021 року від StarLine: основні новинки та головні новини

12 січня 2022

Випереджаючи «обнулення» всіх досягнень за минулий рік, варто підбити підсумки плідної роботи як інтернет-магазину «StarLine», так і НВО «СтарЛайн». І це абсолютно справедливо, адже поки одні розробляли нові технології для протистояння зловмисникам, інші працювали над професійним підбором, комфортним сервісом і розв’язанням можливих труднощів.

Підсумки StarLine 2021

Нові технології StarLine за 2021 рік

Питання розробки нових захисних продуктів трохи поступилося вдосконаленню вже наявних технологій з намірами збільшити термін їх актуальності. Отже, автовласники у 2021 році побачили 5 одиниць нового обладнання та оновлені версії понад 10 систем.

7 покоління StarLine – головна новина 2021 року

Першим стало відомо про майбутню появу системи StarLine A97 у 2021 році, яка стала початком для технологій 7 покоління.

Подробиці представлені в ранній новині «StarLine 7 покоління...».

Сучасний асортимент інтернет-магазину пропонує вже 3 варіації згаданої сигналізації:

Розумна цифрова інтеграція 3CAN+4LIN і 60 програм гнучкої логіки, що реалізовані в сигналізації, виступили переконливими перевагами з багатонадійними можливостями.

StarLine R7

Незабаром надійшла новина й про вихід мікрореле StarLine R7, що збільшує функціональні можливості охоронної системи та блокування двигуна.

Більше інформації в матеріалі «Мікрореле StarLine R7 скоро в Україні».

Обґрунтувати таку гучну реакцію на появу пристрою вдається за допомогою акценту на конструктивні особливості:

  • 5 виходів (відкритий колектор);
  • 2 входи, які мають негативну полярність.

Всього 2 пункти дозволяють забути про стандартні обмеження охоронних систем, але зверніть увагу на сумісність.

StarLine AS97 2SIM LTE GPS

Завершальною новинкою StarLine 2021 року стала сигналізація AS97 2SIM LTE GPS, що передбачає комфорт нового покоління.

Подробиці можна дізнатися в матеріалі «StarLine AS97 2SIM LTE GPS».

Система перейняла кращі технологічні особливості 7 покоління, привертаючи увагу безмежністю бажань власників, які можна реалізувати.

Оновлення версій наявних систем StarLine

Повний перехід асортименту StarLine на вдосконалену версію V2 знаменував нові можливості для автовласників, проте вони відрізняються для кожної конкретної системи. Наприклад:

  • сигналізація StarLine A63 V2 оновила модуль трансиверу, який відтепер поєднаний в одному корпусі зі світлодіодом і сервісною кнопкою;
  • сигналізація StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS отримала можливість доопрацювання зовнішнім мікрофоном і комплектом управління брелоком, маючи у своєму арсеналі 60 програм гнучкої логіки.

StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS

Дайджест новинних подій від StarLine за 2021 рік

Протягом 365 днів інтернет-магазин «StarLine» і НВО «СтарЛайн» розробляли нові технології та сервісні можливості для власників, чиє спонукання захистити свій транспорт заслуговує заохочення фахівців.

Адаптація до сучасних реалій – канали в соціальних мережах

Виробник продовжує доводити концепцію розумних сигналізацій, заглиблюючись у популярне середовище комунікацій – Telegram.

По-перше, з'явився віртуальний помічник StarLineBot, який оперативно передає команди керування на головний блок сигналізації. Одночасно з цим усунена і необхідність перемикатися між додатками або відправлятися на пошуки брелока, коли Ви вже переглядаєте новинні канали.

Більше інформації в новині «Онлайн-бот Telegram від StarLine».

По-друге, говорячи про новинні канали, з'явився новий претендент на Вашу стрічку – канал StarLine Телематика (starline_channel), де безпосередньо виробник розміщує новини. А окремо варто звернути увагу на можливість взяти участь в обговореннях і залишити свої побажання.

Крім того, регулярне оновлення проходить і додаток StarLine 2, де за рік були впроваджені різноманітні обрамлення, індикації, безкоштовні/платні версії кузовів тощо.

Останні новини з програми можна прочитати в статті «Дайджест оновлень від StarLine».

Представлення можливостей StarLine на міжнародному ринку

AutoTechService 2021 – наймасштабніший фаховий захід на території України, частиною якого став і StarLine.

StarLine на міжнародній виставці

Серед професіоналів галузі автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів представники бренду СтарЛайн заволоділи увагою гостей. Індивідуальні консультації, нові прогресивні технології і широкий асортимент автомобільного охоронного обладнання StarLine – враження, що розмістилися на одному майданчику.

Постійний технологічний розвиток та оновлення підтримки

Жвавий автомобільний ринок зумовлює темп роботи виробників охоронного обладнання, зокрема СтарЛайн, яким необхідно створювати відповідні прошивки.

Процес розробки з особливостями вже були розкриті в статті «Прошивка CAN StarLine: принципи, етапи та нюанси створення».

Усе-таки, двома найгучнішими новинами в цій стезі стали:

  • безключовий обхід від СтарЛайн на Mazda CX-30;
  • функція обходу штатного іммобілайзера на Chery Tiggo.

Умови для купівлі сигналізації стали комфортнішими

Прийняти сучасні тенденції на оплату покупок, а потім впровадити оплату частинами від популярних банків ПриватБанк і Monobank через сервіс LiqPay – першорядне завдання інтернет-магазину, що реалізувалося у 2021 році.

З подробицями знайомтеся в статті «Автосигналізація в оплату частинами ПриватБанк і Monobank – захист StarLine вже сьогодні».

Більш приємним став результат: можливість купити сигналізацію на виплат, дійсно, спонукала деяких автомобілістів захистити свій транспорт.

Професіоналізм і якість технологій – гарантія ефективного захисту

Результати роботи у 2021 році зуміли здивувати навіть співробітників, склавшись в одному переліку. І втім, ці досягнення зараховані виключно в минулий рік, а у 2022-му наші прагнення складно як приборкати, так і зупинити якими-небудь складнощами.

Одне залишається незмінним – фахівці StarLine завжди допоможуть захистити Ваш транспорт, з урахуванням усіх аспектів.