Прогнозований рейтинг сигналізацій 2022 року в Україні від StarLine

11 січня 2022
Пророкувати рейтинг автосигналізацій 2022 із заявкою на повну відповідність – не в наших компетенціях, тому фахівці StarLine лише проаналізували актуальний асортимент охоронних систем, склавши свій переконливий прогноз.
Підсумки StarLine

Яким буде топ сигналізацій у 2022 році StarLine?

Питання підлягає грубому узагальненню – очолювати й складати рейтинг 2022 будуть технологічні сигналізації, з огляду на тенденції минулого року. Наприклад, системи з функцією автозапуску отримали абсолютну більшість серед статистики запитів і продажів.

Корисні матеріали щодо розглянутої теми:

«Автоматичний і дистанційний запуск двигуна від StarLine...»

«Сигналізація з автозапуском – навіщо вона потрібна...»

Чим обумовлені стрімкі зміни в уподобаннях автовласників?

  • Фінансова вигода;
  • Кліматичні зміни, що посилюють спеку в літній період;
  • Розвиток технологій iKey, які зводять до мінімуму число автомобілів, що потребують «ховання» ключа.

Порада від StarLine: якщо Вам автозапуск не потрібен, розглядайте системи, назва яких починається на «6».

Імовірний рейтинг сигналізацій 2022 року для України, заснований на ТОП 5 актуальних охоронних систем

StarLine B97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

Поява системи відбулася нещодавно, тому ґрунтовно зайняти своє місце на полицях магазинів і позиціях в рейтингах вона просто ще не встигла.

І втім, сигналізації StarLine B97 активно пророкують велику популярність, адже вона – єдиний представник на ринку, можливості якого передбачають одночасно: брелок, мітку, радіореле, автозапуск, модуль LTE (4G), шини 3CAN 4LIN і безліч блокувань, не кажучи вже про гнучку логіку на 60 програм.

Крім того, універсальність самого встановлення є практично еталонною для сучасних охоронних систем, припускаючи монтаж StarLine B97 як на складних американців, німців з CAN або корейців з LIN, так і максимально лояльні авто.

StarLine B97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

Автосигналізація StarLine B97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

StarLine AS97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

У рейтингу сигналізацій 2022 StarLine AS97 стала мітковою аналогією системи StarLine B97, за деякими виключеннями: відсутність брелока й реле R6 в комплектації.

А якщо порівнювати з рейтингом 2021 року – StarLine AS97 стала вдосконаленою версією системи AS96, яка довгий час була лідером. Окрім перейнятих технологій у попередника, в сучасній StarLine AS97:

  • збільшилася кількість CAN шин;
  • з’явився LTE модуль (4G);
  • додалися можливості резервного живлення.

AS97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

Автосигналізація StarLine AS97 BT 3CAN+4LIN LTE-GPS

Зверніть увагу, в розглянутих системах StarLine 1 чип-слот (всередині основного блоку) залишився незадіяним для подальших розробок НВО СтарЛайн.

StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS

Найкраща сигналізація 2021 року на думку тисяч автомобілістів, які весь рік захищали себе системою StarLine S96 в повній комплектації. Такий високий рівень уваги обумовлений виключно переконливим набором можливостей і комплектацією, куди зокрема увійшли:

  • мітки для комфортного користування автомобілем у міському режимі;
  • додаток GSM для повноцінного керування сигналізацією з особистого смартфона;
  • модуль GPS, що дозволяє цілодобово відстежувати переміщення транспорту в режимі реального часу.

StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS

Автосигналізація StarLine S96 V2 BT 2CAN+4LIN GSM-GPS

Питання універсальності встановлення сигналізації прихильне до автовласників і в цьому разі. Присутній лише один нюанс – відсутність реле для керування центральними замками, що може ускладнити роботу установників у деяких ситуаціях.

StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN

Брелковий аналог попередньої системи (S96) для поціновувачів «старої» школи. І лише відсутність GSM-GPS стала головною відчутною відмінністю. Крім того, всі оповіщення власник, що логічно, буде отримувати на брелок.

StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN

Автосигналізація StarLine E96 V2 BT 2CAN+4LIN

Натомість E96 виправдовує свою присутність у рейтингу сигналізацій 2022 основною перевагою – наявністю технології Bluetooth. Отже, якщо Ваша машина з безключовим доступом, можна реалізувати блокування штатного радіоканалу, адже в комплектації присутня одна мітка.

StarLine A93 V2 2CAN+2LIN ECO

Найбільш функціонально проста система, що завершує топ сигналізацій 2022 року – StarLine A93 V2 2CAN+2LIN ECO. І втім, вона обладнана автозапуском і необхідними CAN LIN шинами для лояльної інтеграції в електроніку автомобіля.

StarLine A93 V2 2CAN-2LIN ECO

Автосигналізація StarLine A93 V2 2CAN-2LIN ECO

Ба більше, StarLine A93 – яскравий приклад модульної архітектури, що підтримує подальші доопрацювання, наприклад, встановлення модуля GSM або GPS-ГЛОНАСС.

Рекомендації фахівців: як вибрати сигналізацію у 2022 році?

Водночас гостра потреба враховувати і потреби власника, і особливості автомобіля – головна умова коректного вибору. Однак ефективність роботи істотно залежить і від роботи установників.

Отже, радимо цілком довірити підбір охоронного комплексу фахівцям, вивчаючи цей рейтинг сигналізацій 2022 лише для знайомства з можливостями популярних варіантів.

Однак у жодному разі не нехтуйте захистом транспорту, оскільки наслідки можуть виявитися набагато масштабнішими, ніж Ви припускаєте.

Актуальні матеріали від СтарЛайн:

Статистика викрадення авто 2021 в Україні, або Підсумки року від StarLine

Найкращий захист від викрадення – комплексний. Що може запропонувати StarLine?

StarLine сервісний режим: принцип роботи, можливості та особливості функціонала

Електромеханічний замок капота StarLine: можливості та вразливості