Найкращий захист від викрадення – комплексний. Що може запропонувати StarLine?

23 листопад 2021

Статистика викрадень невблаганно продовжує зростати, у супроводі розвитку та доступності спеціального обладнання. Нарікаючи на сумний стан речей, продовжувати вихваляти базову, або навіть штатну, сигналізацію на автомобілі – безглузде заняття, зокрема і під впливом добрих спонукань офіційних дилерів.

Роль сигналізації в комплексному захисті від викрадення

Порятунок автомобіля від спроб злому або викрадення, як і їх запобігання, не входить до переліку можливостей автомобільної сигналізації, яка виконує виключно функцію оповіщення.

Хоча присутність на ринку сучасних систем пропонує власникам вже більш суттєві можливості, наприклад, заборону електронного злому або блокування запуску двигуна в режимі охорони, лише комплексний захист авто від викрадення здатний давати якісь гарантії.

Охоронний комплекс StarLine

Більше про можливості діалогової сигналізації у статті «Діалогова сигналізація СтарЛайн VS кодграбер».

Однак спростовувати провідну роль охоронної системи в захисному комплексі не наважуються навіть фахівці.

Переглянути повну комплектацію охоронного комплексу можна в статті «Що входить в охоронний комплекс StarLine».

Можливості комплексного захисту авто від викрадення

Що рухає автовласниками, які вибудовують кращий захист від викрадення? Розуміння, що матеріальні втрати можуть наздогнати як преміальний Лексус, так і вживаний Chevrolet Aveo.

Стандартні невтішні сценарії, побудовані на життєвому досвіді:

  • розбір навісних елементів для перепродажу на чорному ринку: від фар до дверей;
  • злом транспорту, що належить оптовим компаніям, для викрадення дорогого вантажу;
  • банальне обкрадання транспорту на стоянках;
  • викрадення преміальних і рідкісних автомобілів вночі, попри заявлений штатний захист.

Примітивні, але неприємні випадки становлять лише маленький відсоток від загальної картини прецедентів у країні. Якщо різниця полягає в ступені переляку або збитків, то схожість криється в факті, що запобігти будь-якому сценарію можна за допомогою комплексного захисту авто від викрадення.

Варіації комплексного захисту авто від викрадення – мінімальна база від StarLine

Найкращий захист від викрадення – поняття занадто гучне, але виправдане – складається з набору охоронних елементів, здатних нівелювати вразливості автомобіля. Рідкісним винятком стає той випадок, коли власник наважується на встановлення всіх 20 компонентів (максимальне число), частіше вони віддають перевагу мінімальним комплектаціям.

Мінімальний комплексний захист авто від викрадення StarLine

Сигналізація – безумовна база будь-якого автомобільного захисту, додатково посилена спеціальними датчиками удару й нахилу. А наявність одного світлового індикатора вже перемикає увагу «лякливих і дрібних злодіїв».

Обмежитися можна як брелоковим керуванням – сегмент бюджетної сигналізації, так і обрати міткові системи.

Вам може знадобитися одна з наступних статей:

Як вибрати автосигналізацію StarLine?

Бюджетні системи 6го покоління

Автоматичний і дистанційний запуск двигуна від StarLine

Охоронний комплекс StarLine Medium

Охоронний комплекс StarLine Medium

Замок капота – точна компенсація слабкого місця переважної більшості машин, яка приховує під собою велику кількість можливостей для зловмисника: від вилучення фар до повноцінного викрадення авто.

Вибір цього компонента комплексного захисту значно залежить від особливостей самого автомобіля, зокрема року випуску. Однак для транспорту, випущеного не пізніше 2018 року, варто віддавати свою перевагу лише модельним замкам капота.

Більш повну інформацію щодо замків капота можна дізнатися в статті «Електромеханічний замок капота StarLine».

Підкапотний блок – компонент комплексного захисту авто, що забезпечує недоступність підкапотного простору, керуючи самим замком капота. Відтак, зловмисник не зможе завести двигун через блокування.

Блокування штатного радіоканалу – алгоритм роботи, який ефективно перетинає більшість сценаріїв викрадення авто, що використовують метод «довга рука». Принцип у від’єднанні вразливого безключового доступу з віддаленням власника, який має мітку, від транспортного засобу. А реалізація цієї процедури через сигналізацію покладається на установників.

Радимо ознайомитися зі статтею «Блокування безключового доступу цифровим способом Keyless».

Найкращий захист від викрадення – завдання професіоналів

Побудовою індивідуального проекту захисту, з огляду на потреби власника й особливості транспорту, щодня займаються фахівці інтернет-магазину StarLine, спираючись на актуальні знання і технології. І повірте, бюджетний комплексний захист авто існує, необхідно лише залишити свій запит.

Крім того, серед готових проектів захисту від StarLine присутні не лише популярний Ланос або VW Jetta, також новенький Hyundai Tucson 2021 з Toyota RAV4, але й нестандартні «герої»: вантажний транспорт і квадроцикли.